Лебединська Олена Анатоліївна

Практичний психолог – Лебединська Олена Анатоліївна

Життєве кредо: «Любити життя і цінувати кожну його хвилину. Нести радість. У книгах шукати істину, у людях – мудрість»

Професійне кредо: «Відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитися і розквітнути»

Педагічний стаж: 27 років.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст «вищої» категорії.

Лебединська Олена Анатоліївна працює у дошкільному закладі з 1997 року. Освіта вища, педагогічний стаж – 20 років. Практичний психолог закладу у своїй роботі керується етичним кодексом психолога, дотримується педагогічної етики, будує свою діяльність на основі доброзичливості та довіри, в тісному співробітництві з усіма учасниками педагогічного процесу,  а також підвищує рівень психологічних знань вихователів, батьків, дітей. Олена Анатоліївна постійно підвищує свій професійний рівень. У роботі з дітьми планує, розробляє та впроваджує у практику корекційно-розвивальні програми з урахуванням їх вікових та типологічних особливостей, сприяє реалізації диференційованого підходу до вихованців, виявленню їх індивідуальних особливостей, задатків, обдарувань. В роботі психолог використовує інтерактивні технології.

Враховуючи специфіку закладу комбінованого типу та наявність логопедичних груп, здійснює психологічний супровід дітей з фонетико-фонематичним недорозвиненням мовлення. Розробила різноманітні порадники для батьків, такі як «Граємо з дитиною всією родиною», «Як розвивати мовлення»,  «Батькам про сучасні підходи до розвитку дитини» та інші. А також порадники для вихователів: «Буде правильна вимова – буде правильне письмо», «Тренують пальчики малята і будуть гарно розмовляти» та інші.