Ніверук Людмила Сергіївна

Ніверук Людмила Сергіївна, інструктор з фізкультури

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії.

Стаж педагогічної роботи: 30 років.

Працює у дошкільному закладі з 2003 р. Фізичне виховання дітей проводить відповідно до діючої програми та за авторською методикою М. Єфименка. Використовує сучасні методи і форми навчально-виховної роботи з метою формування у дітей правильної постави, ходьби, навчиок основних рухів.

Протягом роботи у дошкільному закладі розробила систему занять з гігієнічної гімнастики, віковий фізкультурний комплекс «Пластик-шоу», є керівником гуртка «Здоров’ятко», результативно проводить сімейні свята, розваги, тижні безпеки.

Людмила Сергіївна досягає підвищення витривалості організму дітей шляхом комплексного використання загартовуючих заходів та нетрадиційних методик.

9 березня 2024 року Україна відзначала 210 річницю від дня народження видатного поета, художника, громадського діяча, титана духу й пророка Тараса Григоровича Шевченка. Традиційно до Дня народження Кобзаря наші педагоги організовують тематичні заняття й заходи, присвячені життю й творчості поета. Пророчі слова творів Шевченка, як ніколи мають особливу силу та глибокий сенс в наші дні.«Борітеся – поборете!Вам Бог помагає!За вас правда, за вас славаІ воля святая!»