![](http://dnz31.rv.ua/sites/default/files/styles/large/public/field/image/%D0%A0%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87_%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82_01.jpg?itok=YB-5SS6y)
Розмислович Олена Володимирівна, вихователь
Професійне
кредо:
|
До кожної дитини ключ знайти,
У праці результат хороший мати.
Упевнено і творчо до мети іти:
З любов’ю серце дітям віддавати.
|
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст ІІ-ї категорії.
Стаж педагогічної роботи: 11 років.
Олена Володимирівна на професійному рівні реалізує завдання розвитку, виховання і навчання дітей раннього віку. Максимально забезпечує емоційно-образне пристосування предметно-ігрового середовища до індивідуальних схильностей і потреб кожної дитини, її психологічного комфорту. Проявляє творчість у виготовленні дидактичних посібників з сенсорного виховання, організації дидиактичних ігор. Вдалим підбором наочності та варіативністю подачі матеріалу концентрує увагу і мислення дітей, забезпечує чіткість їх продуктивно-розвиваючих дій. Різноманіттям та динамічністю дидактичних засобів, руховою задіяністю дітей, їх емоційною захопленістю вихователь забезпечує інтерес та позитивне ставленні дошкільників до занять.
Олена Володимирівна завжди досягає хороших результатів у формуванні у дітей активного мовлення, культурно-гігієнічних навичок, самостійності.