Григор’єва Надія Давидівна

Григор’єва Надія Давидівна, вихователь

Професійне
кредо:

Щоб стати справжнім вихователем дітей,
треба віддати їм своє серце
В. Сухомлинський

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст.

Стаж педагогічної роботи: 36 років.

Надія Давидівна на професійному рівні реалізує завдання розвитку, виховання і навчання дітей раннього віку. Максимально забезпечує емоційно-образне пристосування предметно-ігрового середовища до індивідуальних схильностей і потреб кожної дитини, її психологічного комфорту. Проявляє творчість у виготовленні дидактичних посібників з сенсорного виховання, організації дидиактичних ігор. Вдалим підбором наочності та варіативністю подачі матеріалу концентрує увагу і мислення дітей, забезпечує чіткість їх продуктивно-розвиваючих дій. Різноманіттям та динамічністю дидактичних засобів, руховою задіяністю дітей, їх емоційною захопленістю вихователь забезпечує інтерес та позитивне ставленні дошкільників до занять.

Надія Давидівна завжди досягає хороших результатів у формуванні у дітей активного мовлення, культурно-гігієнічних навичок, самостійності.