Розмислович Олена Володимирівна

Розмислович Олена Володимирівна, вихователь

Професійне
кредо: 
 
До кожної дитини ключ знайти,
У праці результат хороший мати.
Упевнено і творчо до мети іти:
З любов’ю серце дітям віддавати.

 

 

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст ІІ-ї категорії.

Стаж педагогічної роботи: 11 років.

Олена Володимирівна на професійному рівні реалізує завдання розвитку, виховання і навчання дітей раннього віку. Максимально забезпечує емоційно-образне пристосування предметно-ігрового середовища до індивідуальних схильностей і потреб кожної дитини, її психологічного комфорту. Проявляє творчість у виготовленні дидактичних посібників з сенсорного виховання, організації дидиактичних ігор. Вдалим підбором наочності та варіативністю подачі матеріалу концентрує увагу і мислення дітей, забезпечує чіткість їх продуктивно-розвиваючих дій. Різноманіттям та динамічністю дидактичних засобів, руховою задіяністю дітей, їх емоційною захопленістю вихователь забезпечує інтерес та позитивне ставленні дошкільників до занять.

Олена Володимирівна завжди досягає хороших результатів у формуванні у дітей активного мовлення, культурно-гігієнічних навичок, самостійності.

 
 

 

Новини

На базі нашого закладу пройшов проєкт «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації» за проєктом, що реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та за сприяння Міністерства освіти й науки України. Загалом відбулося 10 зустрічей в неофіційному форматі, за душевними розмовами та філіжанкою запашної кави. Батьки із задоволенням відвідували заняття, ділилися своїми враженнями та переживаннями. Дякуємо за довіру, активність та плідну співпрацю.

 

 

Новини

Онлайн варта України BRAMA – Донать свій час на захист інфопросторуBRAMA — це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.Основними цілями проекту “BRAMA” є:

  • Знищення російських осередків в медіа просторі;
  • Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі Інтернет;
  • Протидія онлайн – шахрайствам в мережі Інтернет;
  • Проведення навчань та тренінгів з кібергігієни;
  • Просвіта населення щодо інформаційної гігієни;
  • Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.