Розмислович Олена Володимирівна

Розмислович Олена Володимирівна, вихователь

Професійне
кредо: 
 
До кожної дитини ключ знайти,
У праці результат хороший мати.
Упевнено і творчо до мети іти:
З любов’ю серце дітям віддавати.

 

 

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст ІІ-ї категорії.

Стаж педагогічної роботи: 6 років.

Олена Володимирівна на професійному рівні реалізує завдання розвитку, виховання і навчання дітей раннього віку. Максимально забезпечує емоційно-образне пристосування предметно-ігрового середовища до індивідуальних схильностей і потреб кожної дитини, її психологічного комфорту. Проявляє творчість у виготовленні дидактичних посібників з сенсорного виховання, організації дидиактичних ігор. Вдалим підбором наочності та варіативністю подачі матеріалу концентрує увагу і мислення дітей, забезпечує чіткість їх продуктивно-розвиваючих дій. Різноманіттям та динамічністю дидактичних засобів, руховою задіяністю дітей, їх емоційною захопленістю вихователь забезпечує інтерес та позитивне ставленні дошкільників до занять.

Олена Володимирівна завжди досягає хороших результатів у формуванні у дітей активного мовлення, культурно-гігієнічних навичок, самостійності.

 
 

 

Новини

Літературно-музична композиція "Цінуймо край - пишаймося Україною".

Методичне об'єднання музичних керівників міста Рівне.

21.11.2019 рік.

 

 

Новини

 
07.03.2018 р.
 
Діти 3 го року життя приймаються в ЗДО з 1го вересня при наявності медичних документів (довідка 095 від сімейного лікаря, 063 прививочна форма завірена мокрою печаткою лікаря).  Підходити до медсестри.