Янищук Ольга Іллівна

Янищук Ольга Іллівна, вихователь-методист

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст «вищої» категорії

Звання: старший вихователь

Ольга Іллівна – кваліфікований, творчий та ініціативний організатор освітньо-виховної роботи закладу, яка віддала йому 34 роки, спеціаліст вищої категорії, «Відмінник освіти України». Досконало володіє широким спектром форм і методів методичної роботи з педагогічними кадрами.

Систематично здійснює контроль за виховним процесом на основі досягнень сучасної педагогічної науки. Продукує і впроваджує оригінальні, інноваційні та нестандартні форми роботи з молодими вихователями, застосовує прогресивний педагогічний досвід, спрямовує розвиток навчання і виховання дошкільників на забезпечення пізнавально-розвивального характеру освітньо-виховної роботи на основі особистісно-орієнтованого підходу до кожної дитини. Творчо працює над проблемою формування мовленнєвої компетентності дошкільників засобами етнопедагогіки.

О. І. Янищук розроблено структуру роботи з розвитку мовних творчих здібностей дошкільників через інтеграцію краєзнавчої роботи.

У методичному кабінеті створено умови для творчої організації праці, самовдосконалення, розвитку творчої самостійності кожного педагога.

 
 
 

 

Новини

На базі нашого закладу пройшов проєкт «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації» за проєктом, що реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та за сприяння Міністерства освіти й науки України. Загалом відбулося 10 зустрічей в неофіційному форматі, за душевними розмовами та філіжанкою запашної кави. Батьки із задоволенням відвідували заняття, ділилися своїми враженнями та переживаннями. Дякуємо за довіру, активність та плідну співпрацю.

 

 

Новини

Онлайн варта України BRAMA – Донать свій час на захист інфопросторуBRAMA — це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.Основними цілями проекту “BRAMA” є:

  • Знищення російських осередків в медіа просторі;
  • Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі Інтернет;
  • Протидія онлайн – шахрайствам в мережі Інтернет;
  • Проведення навчань та тренінгів з кібергігієни;
  • Просвіта населення щодо інформаційної гігієни;
  • Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.