Кульчинська Валентина Леонідівна

Кульчинська Валентина Леонідівна, завідувачка ДНЗ

Валентина Леонідівна – ініціативний, творчий і беззмінний керівник дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу №31 уже протягом 30 років, за час роботи на посаді нагороджена знаками «Відмінник освіти України» та «Софія Русова». Професійно володіє вмінням вести за собою колектив, наполегливо досягаючи оновлення педагогічного процесу, удосконалення форм і методів роботи з педагогами. Як педагог-новатор, чітко спрямовує освітньо-виховний процес ДНЗ на полімовленнєвий розвиток дошкільників засобами етнопедагогіки, творчо скеровує роботи логопедичних груп дошкільників з фонетико-фонематичним недорозвиненням мовлення, роботу гуртків та студій у різних напрямках, відповідно інтересам вихователів, дошкільників та їх батьків. Очікуваним результатом роботи Валентини Леонідівни є те, що очолюваний нею заклад, протягом тривалого часу, займає чільні позиції у міських оглядах-конкурсах ігрових предметно-розвивальних осередків, є базою для проведення методичних об’єднань педагогів міста, практичних занять студентів Рівненського державного гуманітарного університету, слухачів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Завідуюча ДНЗ є активним учасником конкурсів-ярмарків педагогічної творчості у номінації «Дошкільна освіта».

Новини

На базі нашого закладу пройшов проєкт «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації» за проєктом, що реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та за сприяння Міністерства освіти й науки України. Загалом відбулося 10 зустрічей в неофіційному форматі, за душевними розмовами та філіжанкою запашної кави. Батьки із задоволенням відвідували заняття, ділилися своїми враженнями та переживаннями. Дякуємо за довіру, активність та плідну співпрацю.

 

 

Новини

Онлайн варта України BRAMA – Донать свій час на захист інфопросторуBRAMA — це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.Основними цілями проекту “BRAMA” є:

  • Знищення російських осередків в медіа просторі;
  • Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі Інтернет;
  • Протидія онлайн – шахрайствам в мережі Інтернет;
  • Проведення навчань та тренінгів з кібергігієни;
  • Просвіта населення щодо інформаційної гігієни;
  • Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.