Бухало Наталія Петрівна

Бухало Наталія Петрівна, вихователь

Професійне
кредо:
Вміння знаходити обдарованих та здібних
дітей - талант, вміння їх вирощувати - мистецтво.
Але найважливішою є любов до дитини
Життєве
кредо:
Дорогу я обрала у житті таку, яку сама обрать
хотіла. І скільки я по цій дорозі йду, ніколи про
свій вибір не жаліла. І завжди я гордитись буду тим,
що доля саме так у мене склалась. Якби ще раз
прийшлося обирать, я б ні хвилини не вагалась

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії.

Звання: вихователь-методист.

Педагогічний стаж: 27 років, спеціаліст.

В організації різних видів діяльності з дітьми Наталія Петрівна надає перевагу ігровим методам і прийомам, що забезпечує невимушене засвоєння кожною дитиною необхідних знань, умінь і навичок. Особливу увагу приділяє організації музично-театралізованої діяльності дошкільників. Вдало інтегрує ігрові й мовні вправи та інсценізації для вправляння в художньо-образному мовленні, а краєзнавчий матеріал – у навчання дітей елементам театрального мистецтва.

Наталія Петрівна – вмілий організатор дитячого колективу, керівник гуртка «Малий театр».