Кенсік Ніла Романівна

Кенсік Ніла Романівна, вихователь

Професійне кредо: Запалити в серцях дітей любов до вічного, доброго, розумного

Звання: старший вихователь:

Педагогічний стаж: 39 років.

Досконало володіє новаторськими способами формування пізнавальної сфери дошкільника засобами природи. Відзначається вміння творчої, цілісної подачі дітям знань про природу у всіх її взаємозв’язках і взаємозалежностях. Інтегруючи природничі знання з мовленнєвими та граматичними, вихователь забезпечує реалізацію чіткої продуктивно-розвиваючої мети, особистісно-орієнтованого напрямку роботи з кожним вихованцем.
Нілі Романівні притаманні неординарність та динамічність організації дослідницько-пошукового осередку, варіативність проблемно-пошукових запитань, забезпечення рухової активності дітей, їх психологічного комфорту, що досягається нею за рахунок продуктивності роботи, самостійного творчого мислення дошкільників.
 
 

 

Новини

На базі нашого закладу пройшов проєкт «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації» за проєктом, що реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та за сприяння Міністерства освіти й науки України. Загалом відбулося 10 зустрічей в неофіційному форматі, за душевними розмовами та філіжанкою запашної кави. Батьки із задоволенням відвідували заняття, ділилися своїми враженнями та переживаннями. Дякуємо за довіру, активність та плідну співпрацю.

 

 

Новини

Онлайн варта України BRAMA – Донать свій час на захист інфопросторуBRAMA — це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.Основними цілями проекту “BRAMA” є:

  • Знищення російських осередків в медіа просторі;
  • Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі Інтернет;
  • Протидія онлайн – шахрайствам в мережі Інтернет;
  • Проведення навчань та тренінгів з кібергігієни;
  • Просвіта населення щодо інформаційної гігієни;
  • Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.