Панчук Галина Михайлівна

Панчук Галина Михайлівна, вихователь

Педагогічний стаж: 53 роки, спеціаліст.

Галина Михайлівна поглиблено працює над розвитком творчого мислення дітей на заняттях з формування логіко-математичних уявлень. Використовуючи новітні технології, вдало підбираючи наочні посібники для формування у дітей логіко-математичних умінь і навичок, вихователь швидко активізує дитячу увагу, включає дошкільників у робочий ритм, пропонуючи ряд зрозумілих і чітко поставлених завдань, які потребують розмірковування. Її конкретні, лаконічні пояснення тісно пов’язані з особливостями сприймання дітьми матеріалу, забезпечують високу активність кожної дитини протягом усього заняття.

Галина Михайлівна розробила систему дидактичних посібників та ігор для формування у дітей понять про множини предметів, їх просторові співвідношення, досягла високого рівня мовленнєвої активності дітей у процесі навчання їх читанню за методикою М. Зайцева.

Новини

На базі нашого закладу пройшов проєкт «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації» за проєктом, що реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та за сприяння Міністерства освіти й науки України. Загалом відбулося 10 зустрічей в неофіційному форматі, за душевними розмовами та філіжанкою запашної кави. Батьки із задоволенням відвідували заняття, ділилися своїми враженнями та переживаннями. Дякуємо за довіру, активність та плідну співпрацю.

 

 

Новини

Онлайн варта України BRAMA – Донать свій час на захист інфопросторуBRAMA — це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.Основними цілями проекту “BRAMA” є:

  • Знищення російських осередків в медіа просторі;
  • Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі Інтернет;
  • Протидія онлайн – шахрайствам в мережі Інтернет;
  • Проведення навчань та тренінгів з кібергігієни;
  • Просвіта населення щодо інформаційної гігієни;
  • Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.