Кульчинська Тетяна Миколаївна

Кульчинська Тетяна Миколаївна, вчитель-методист

Професійне
кредо: 
Відвернути увагу дитини від похмурих думок про
свою невдалість. Заповнити її життя цікавими та
захоплюючими справами й іграми, створити
загальний життєвий настрій
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії.
Педагогічний стаж: 16 років.

 

Тетяна Миколаївна ефективно використовує технологію формування вербальних і невербальних дій та практичних операцій, необхідних для повноцінного оволодіння дитиною правильним мовленням. Результативно організовує корекційну роботу з дітьми, враховуючи компенсаторні можливості дошкільників з фонетико-фонематичних недорозвиненням мовлення.

За допомогою ігрової форми проведення занять у поєднанні з виразністю, чіткістю мовлення логопеда забезпечується швидке й ефективне засвоєння дітьми фонетико-граматичних правил звуковимови.

Тетяною Миколаївною широко пропагується логопедично-педагогічна інформація серед батьків вихованців закладу, надається практична допомога у найрізноманітніших формах.

 

Новини

На базі нашого закладу пройшов проєкт «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації» за проєктом, що реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та за сприяння Міністерства освіти й науки України. Загалом відбулося 10 зустрічей в неофіційному форматі, за душевними розмовами та філіжанкою запашної кави. Батьки із задоволенням відвідували заняття, ділилися своїми враженнями та переживаннями. Дякуємо за довіру, активність та плідну співпрацю.

 

 

Новини

Онлайн варта України BRAMA – Донать свій час на захист інфопросторуBRAMA — це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.Основними цілями проекту “BRAMA” є:

  • Знищення російських осередків в медіа просторі;
  • Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі Інтернет;
  • Протидія онлайн – шахрайствам в мережі Інтернет;
  • Проведення навчань та тренінгів з кібергігієни;
  • Просвіта населення щодо інформаційної гігієни;
  • Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.