Опалько Ірина Миколаївна

Опалько Ірина Миколаївна, вихователь

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст І категорії

Педагогічний стаж: 16 років 

Професійне
кредо: 
Бути сонцем, що випромінює тепло, і бути благо-
датним грунтом для розвитку людських почуттів;
сіяти знання не лише в пам'яті і свідомості своїх
вихованців, а й в їхніх душах, серцях

 

 

 

 

Ірина Миколаївна, спеціаліст І категорії, стаж педагогічної роботи 9 років, працює у дошкільному навчальному закладі з 2010 року. Свою педагогічну діяльність спрямовує на створення сприятливого простору для розгортання дошкільниками ініціативної творчої поведінки у сюжетно-рольовій грі, продуктивній самостійній художній діяльності. Володіє вмінням забезпечення системного підходу до організації самостійної художньої діяльності дошкільників.

Поглиблено працює над формуванням моральних якостей особистості дошкільника на основі літературно-художніх творів В. О. Сухомлинського.

 
 

 

Новини

На базі нашого закладу пройшов проєкт «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації» за проєктом, що реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та за сприяння Міністерства освіти й науки України. Загалом відбулося 10 зустрічей в неофіційному форматі, за душевними розмовами та філіжанкою запашної кави. Батьки із задоволенням відвідували заняття, ділилися своїми враженнями та переживаннями. Дякуємо за довіру, активність та плідну співпрацю.

 

 

Новини

Онлайн варта України BRAMA – Донать свій час на захист інфопросторуBRAMA — це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.Основними цілями проекту “BRAMA” є:

  • Знищення російських осередків в медіа просторі;
  • Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі Інтернет;
  • Протидія онлайн – шахрайствам в мережі Інтернет;
  • Проведення навчань та тренінгів з кібергігієни;
  • Просвіта населення щодо інформаційної гігієни;
  • Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.