Тиждень безпеки дорожнього руху

Інформація ДНЗ №31

про проведення "Тижня безпеки дорожнього руху"

з 14 по 20 листопада 2016 року

З метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті та згідно листа управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.03.2016 р. №941-02/01-09/16 в ДНЗ №31 був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху з 14 по 20 листопада 2016 року.

Розроблений план проведення тижня безпеки дорожнього руху за віковими групами, де були включені свята, розваги, екскурсії, конкурс малюнків. Підведені підсумки. Переможці отримали подарунки.

Новини

На базі нашого закладу пройшов проєкт «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації» за проєктом, що реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та за сприяння Міністерства освіти й науки України. Загалом відбулося 10 зустрічей в неофіційному форматі, за душевними розмовами та філіжанкою запашної кави. Батьки із задоволенням відвідували заняття, ділилися своїми враженнями та переживаннями. Дякуємо за довіру, активність та плідну співпрацю.

 

 

Новини

Онлайн варта України BRAMA – Донать свій час на захист інфопросторуBRAMA — це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.Основними цілями проекту “BRAMA” є:

  • Знищення російських осередків в медіа просторі;
  • Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі Інтернет;
  • Протидія онлайн – шахрайствам в мережі Інтернет;
  • Проведення навчань та тренінгів з кібергігієни;
  • Просвіта населення щодо інформаційної гігієни;
  • Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.