Тверда Ілона Олександрівна

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

Спеціалізація роботи: «Дошкільна освіта»

Педагогічний стаж: 1,6 р.

Педагогічне кредо: «Жива істота, народжена людиною, ще не є людина; людиною її треба зробити і кожна людська істота, як тільки вона навчилася мислити і відчувати, рушає до тієї криниці, яка називається щастям – людським щастям».

Працює над питанням «Формування економічної культури дітей, пошук дослідницької діяльності». Багато уваги приділяє розвитку естетичних здібностей вихованців, впроваджуючи в навчально-виховний процес досягнення сучасної педагогіки. Широко використовує ігрові прийоми в роботі з дітьми. Приділяє велику увагу розвитку пізнавальних здібностей дітей дошкільного віку. Завдяки системному використанню в освітньому процесі розвивальних ігор її вихованці творчі, креативні, самостійні.