План заходів спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в ЗДО №31

Термін
виконання

1
Оновлення та опрацювання нормативно-правових документів, що забезпечують запобігання та протидію боулінгу. Наказ МОН №293 від 26.02.2020 р. «Про затвердження плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію боулінгу (цькуванню) в закладах освіти»

постійно

Кульчинська В.Л.

2

Створення безпечного освітнього середовища в ЗДО вільного від насильства та булінгу (цькування).

постійно
Кульчинська В.Л.

вихователь-
методист
Янищук О. І.

педагоги

3
Надання психолого-педагогічних послуг здобувачам освіти, які вчинили боулінг (цькування), стали його свідками або постраждали від боулінгу.

за запитом
практичний психолог, вихователі

4
Консультація для вихователів: «Як вирішувати дитячі дитячі конфлікти?»
грудень 2020

5
Організація роботи «Скриньки довіри» для батьків і педагогів, оновлення інформації веб-сайту з проблеми запобігання та протидію боулінгу.

грудень 2020

6

Проведення профілактичної роботи щодо запобіганню боулінгу в ЗДО з педагогічними працівниками

Лебединська О. А.
7
Групова консультація для педагогів: «Види та форми булінгу».
  січень 2021
8
Ширінг для педагогів «На скільки серйозною є проблема боулінгу та мобінгу в дошкільному закладі»
 лютий 2021
9
Тренінг для батьків «Вчимося спілкуватися з дитиною»
 лютий 2021
10
Інтерактивне заняття для педагогів з елементами тренінгу «Булінг, мобінг: сутність та ключові ознаки»
березень 2021
11
Консультація: «Як навчити дитину цивілізовано виражати гнів?» (профілактика булінгу)
квітень 2021
Лебединська О.А
12
Проведення діагностики стану професійного вигорання педагогів.
квітень 2021
13
Виступ на батьківських зборах «Чому діти стають жертвами булінгу».
травень 2021
14
Організація та проведення занять та бесід, що формують у дітей уявлення про толерантність по відношенню до різних людей, справедливість, порядність.

квітень-травень 2021

Вихователі ЗДО
15
Професійна майстерня: «Толерантність як компонент професійної культури педагога. Протидія боулінгу».

16
Розповсюдження щодо профілактики булінгу та мобінгу»: пам'ятка, листівки, інформація на стенді практичного психолога.