Панасюк Уляна Миронівна

Кваліфікаційна категорія: Спеціаліст

Педагогічний стаж: 1 рік

Професійне кредо: Знання однієї мови дозволяє увійти в коридор життя, знання двох мов – відкриває вам усі двері у цьому коридорі (Франк Сміт).

Знання іноземних мов є невід’ємним навиком у сучасному світі, саме тому навчання іноземним мовам з дошкільного віку є дуже актуальним. Підґрунтям навчання англійської мови в ДНЗ є програма та методичні рекомендації Шкваріної Т. М. «Англійська мова для дітей дошкільного віку», успішно апробована та затверджена Міністерством освіти та науки України. Провідним методом і засобом навчання на заняттях іноземної мови виступають дидактичні ігри на основі елементарної лексики дитячого спілкування, а головним видом діяльності є гра, метою якої є зробити навчання цікавішим, бажаним для дитини, активізувати запам’ятовування іншомовної лексики в межах ігрового контексту та загалом заохотити дошкільників до пізнавання іншомовної культури. Для кращого запам’ятовування мовленнєвого матеріалу використовується різноманітна наочність: картини, ілюстрації, слайди, відеофільми. Значне місце також посідає використання пісеньок, віршів, лічилок. Щоб зменшити втрату інтересу та стомлюваність дошкільників на заняттях використовуються ритмо-музичні ігри, у яких діти з радістю та заохоченням  беруть участь. Діти з великим задоволенням вивчають англійську мову та проявляють зацікавленість під час навчання.