Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмою

Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмою

Організацію діяльності ЗДО здійснювати відповідно «Інструктивно-методичних рекомендацій «Про особливості організації діяльності закладів дошкільної освіти в 2018-2019 навчальному році» (додаток до листа МОН України від 13.06.2018 № 1/9 386) за комплексною програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» (нове видання 2017р., авт. О.І. Білан, за заг.ред. О.В. Низковської).
Використовувати парціальні програми:
1. «Казкова фізкультура» з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку» М.М. Єфименко.
2. «Грайлик» з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі О.М. Березини.
3. «Горизонтальний пластичний балет (пластик-шоу) з фізкультурно-корекційної роботи у дошкільних навчальних закладах» за авторською естетично-оздоровчою системою М.М. Єфименко.
4. «Україна – моя Батьківщина» з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку О.М. Каплуновської.
5. «Англійська мова для дітей дошкільного віку» І.А. Кулікової, Т.М. Шкваріної.
6. «Дитина в світі дорожнього руху» з ОБЖД О.А. Тимовського.
7. «Веселкова музикотерапія» І.А. Малашевської.
8. «Дитяча хореографія» А.С. Шевчук.
9. «Корекційна робота з розвитку мовлення дітей п’ятого року життя із ФФНМ» Ю. В. Рібцун.

Новини

На базі нашого закладу пройшов проєкт «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації» за проєктом, що реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та за сприяння Міністерства освіти й науки України. Загалом відбулося 10 зустрічей в неофіційному форматі, за душевними розмовами та філіжанкою запашної кави. Батьки із задоволенням відвідували заняття, ділилися своїми враженнями та переживаннями. Дякуємо за довіру, активність та плідну співпрацю.

 

 

Новини

Онлайн варта України BRAMA – Донать свій час на захист інфопросторуBRAMA — це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.Основними цілями проекту “BRAMA” є:

  • Знищення російських осередків в медіа просторі;
  • Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі Інтернет;
  • Протидія онлайн – шахрайствам в мережі Інтернет;
  • Проведення навчань та тренінгів з кібергігієни;
  • Просвіта населення щодо інформаційної гігієни;
  • Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.