Методичне об`єднання для вихователів ЗДО міста з питання логіко-математичного розвитку дошкільників

21 січня 2016 р. в ЗДО №31 педагогами ЗДО проведено методичне об`єднання для вихователів ДНЗ міста з питання логіко-математичного розвитку дошкільників. Презентуємо відео перегляд заняття з логіко-математичного розвитку з використанням елементів розвивального навчання в старшій групі №11 вихователя Столяр Ю.В. на тему: «Щоб успіху досягти шляхом пошуку ідей!».Молодий педагог ділиться досвідом навчання старших дошкільників:

• розв’язанню числових прикладів на додавання і віднімання у співвідношенні їх числового обчислення з кольоровою шифр-таблицею;
  • розвитку конструкторсько-комбінаторних вмінь дошкільників на основі варіативності просторового співвідношення геометричних фігур квадрата Воскобовича в побудові сюжету розгортання заданої вихователем гри-казки;
  • здійснення дітьми графічного моделювання дерев за правилами та створенні власного правила побудови дерева за графічним алгоритмом;
  • практичного вправляння дітей в пошуку закономірностей знаходження домівок тварин відповідно схематичного співвідношення форми, розміру, кольору, шляхів до цих домівок;
  • вправлянь дітей в просторовій орієнтації за схематичним зображенням на схемі-плані основних ігрових осередків та сюрпризного подарунку.