Матеріально-технічне забезпечення

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №31 Рівненської міської ради знаходиться за адресою: вул. Шкільна, 10 та розташований у двоповерховій будівлі загальною площею 1945,1 м2.
Проектна потужність закладу складає 280 місць.
Власником будівлі закладу є територіальна громада м. Рівного в особі Рівненської міської ради. Територія закладу складає 8061 м2, наявний державний акт на право постійного користування земельною ділянкою.
Заклад має огорожу по всьому периметру, має 11 окремих прогулянкових майданчиків із зеленими насадженнями, на яких встановлені ігрові павільйони, ігрове обладнання, гірки, спортивні стінки. Також є спортивний майданчик з необхідним спортивним обладнанням. На території закладу облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені клумби.
Будівля закладу знаходиться у належному стані, функціонує 11 вікових груп, є музична та фізкультурна зали, методичний кабінет, психологічний кабінет, медичний блок, харчоблок, пральня, кабінет директора, два кабінети вчителів-логопедів. Щороку проводиться поточний ремонт і капітальний ремонт усіх приміщень.
У закладі є протипожежний інвентар, пожежний щит, 10 вогнегасників, 6 пожежних кранів з рукавами, є пожежний гідрант.
У закладі встановлено лічильник обміну теплової енергії, електричної енергії та холодної води, 20 бойлерів для нагрівання води.
Медичний кабінет оснащений відповідно до нормативно-правових документів.
Харчоблок закладу знаходиться у відмінному стані, про що свідчить акт складений за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного контролю стосовно додержання гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами № 36 від 06.03.2018 року.
Приміщення пральні знаходиться у відмінному стані. Наявні 2 пральні машини-автомати, сушка для білизни.
Моніторинг оснащення фізкультурної зали складає 82%.
Музична зала має естетичний вигляд. Оснащення складає 90%.
У групових приміщеннях створені умови для належної організації життєдіяльності дітей. Проведений моніторинг оснащення предметно-ігрового розвивального середовища у кожній віковій групі. Середній показник 87%.
Матеріально-технічне забезпечення закладу здійснюється відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти, затвердженого наказом МОН України від 19.12.2017 р. №1633.
Джерелом фінансування закладу дошкільної освіти є кошти міського бюджету у розмірі передбаченому нормативами фінансування, добровільні пожертвування батьків або осіб, які їх замінюють та інші кошти не заборонені, законодавством. Бюджетні кошти та спонсорські надходження використовуються за призначенням та звіт про використання оприлюднюється на сайті.

 

Новини

Літературно-музична композиція "Цінуймо край - пишаймося Україною".

Методичне об'єднання музичних керівників міста Рівне.

21.11.2019 рік.

 

 

Новини

 
07.03.2018 р.
 
Діти 3 го року життя приймаються в ЗДО з 1го вересня при наявності медичних документів (довідка 095 від сімейного лікаря, 063 прививочна форма завірена мокрою печаткою лікаря).  Підходити до медсестри.