Контакти гарячих ліній щодо психологічної підтримки

Цілодобова лінія психологічної підтримки «Між нами»,

Львівський міський центр соціальних служб ‒ 0800307305.

Дзвінки з будь-яких операторів ‒ безкоштовні.

Цілодобова безоплатна правова допомога / FreeLegalAid. - 0 800 213 103.

Консультування з правових питань.

Центр психосоціальної підтримки НаУКМА та БО «Голоси дітей».

Гаряча лінія для дітей (08.00 – 22.00): (096) 039 22 58; (099) 198 57 95; (063) 558 12 82.

Гаряча лінія НУО «Людина в біді».

Безкоштовні психологічні консультації (24/7) 0 800 210 160.

Центр-Ресурс Професіонал.

Системний сімейний психотерапевт.

09.00 – 20.00 тел у Польщі +4873 311 52 96.

Вайбер, телеграм: (067)-718-99-66, (063)-721-04-63, (066)-219-09-73.

Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації ГО «Ла Страда-Україна» працює цілодобово, за номерами 0 800 500 335 (зі стаціонарних) або 116 123 (з мобільних).

Дзвінки безкоштовні, анонімні, конфіденційні.

Електронні канали консультування:

Безкоштовна інтернет-платформа психологічної допомоги «Розкажи мені».

Для отримання допомоги потрібно коротко описати свій запит і надіслати заявку за цим посиланням (https://tellme.com.ua).

Модератори платформи підберуть спеціаліста, і він якнайшвидше зв’яжеться з вами. Консультації проводяться безкоштовно у режимі онлайн.

Крім того, команда Інституту когнітивного моделювання зі співпраці з кафедрою медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Національного медичного університету імені Богомольця та спеціалістами проекту «Друг» розробила бот першої психологічної допомоги. Він стане в нагоді в перші години після травматичної події – з ним можна ознайомитися, перейшовши за посиланням (https://t.me/friend_first_aid_bot).