Група №9

Велике спасибі для мам і для тат!
За те, що придбали дарунки для нас.
Тут і рушнички і гачки,
Щоб були завжди чисті діточки.
 
А підлога нова так аж сяє,
Діточкам радості прибавляє.
Ось так в садочку ми живемо,
І вчимося, і ростемо!!!
 

 

Новини

Сьогодні у нашому садочку особливий день — ми відзначаємо День Європи! Разом із малятами ми віртуально мандрували країнами, вивчали цікаві традиції та малювали прапори.
Змалечку вчимо дітей поважати свободу, дружбу та культурне різноманіття. Дякуємо нашим захисникам за можливість навчатися, гратися та зростати під мирним небом!