Група №8

Гарну підлогу нам постелили,
Щоб наші ніжки не боліли.
Будемо по ній ходити
І батькам дякувати!!!
 
Старанно любі батьки попрацювали
Таку зручну туалетну кімнату обладнали.
Будем чисто ручки мити
І батькам дякувати!!!
 
Ой, як світло стало в нас −
Все  чудово, просто клас!
Будемо писати, будем малювати,
Та любим батькам дякувати!!!

 

Новини

Сьогодні у нашому садочку особливий день — ми відзначаємо День Європи! Разом із малятами ми віртуально мандрували країнами, вивчали цікаві традиції та малювали прапори.
Змалечку вчимо дітей поважати свободу, дружбу та культурне різноманіття. Дякуємо нашим захисникам за можливість навчатися, гратися та зростати під мирним небом!