Група №5

 
На майданчику будинок,
Збудували нам батьки.
Наче з казки він – чарівний,
Діти граються у нім.
Від дощу він захищає,
Діток всіх у гурт збирає.
Задоволені ми всі,
І дорослі і малі!!!
 
Гарний килим є у нас,
В групу підійшов якраз.
На ньому дітки граються
І на заняттях займаються.
Він яскравий і тепленький,
Дякуєм за це батькам рідненьким!!!
 
В роздягалку нові шафи
Нам купили мами й тати.
Вони гарні, кольорові.
І для одягу чудові!!!

 

Новини

Сьогодні у нашому садочку особливий день — ми відзначаємо День Європи! Разом із малятами ми віртуально мандрували країнами, вивчали цікаві традиції та малювали прапори.
Змалечку вчимо дітей поважати свободу, дружбу та культурне різноманіття. Дякуємо нашим захисникам за можливість навчатися, гратися та зростати під мирним небом!